sobota, 19 października 2019

,,Piankowe niebo" Cathy Cassidy

Wydawnictwo: IUVI
Data wydania: 2019
Format : Książka
Liczba stron: 288
Do kupienia: IUVI

Kilka miesięcy temu zapoznałam się z pierwszym tomem serii ,,Bombonierki", czyli ,,Wiśniowym sercem". Teraz przyszedł czas na przeczytanie losów kolejnej z sióstr.

Skye ma wrażenie, że zawsze żyła w cieniu swojej siostry bliźniaczki. Niby od zawsze lubiły robić to samo (czy aby na pewno?), jednak w ostatnim czasie coś się zmieniło. Dodatkowo Skye zaczyna mieć dziwne sny, w których widzi przystojnego chłopaka...

Pierwszy tom tej młodzieżowej serii podobał mi się na tyle, że postanowiłam zapoznać się z jego kontynuacją. Tym razem bohaterką jest jedna z czterech rodzonych sióstr, która miewa problem z byciem w cieniu siostry.

Całość jest naprawdę bardzo interesująca. Czyta się naprawdę szybko, nie jest to zbyt obszerna publikacja, więc na całą lekturę nie potrzeba zbyt wiele czasu. Ten tom skupia się przede wszystkim na Skye. Na końcu jest jednak krótka charakterystyka wszystkich sióstr.

,,Piankowe niebo" Cathy Cassidy to pozycja, którą można czytać jako pierwszą w kolejności i następnie przejść do wcześniejszego tomu o Cherry. Wiadomo jednak, że lepiej zachować chronologię zdarzeń.

Moja ocena: 5/6

Za książkę dziękuję Wydawnictwu IUVI


3 komentarze:

 1. Ja wolę zachować chronologię wydarzeń.

  OdpowiedzUsuń
 2. :) ojjj przeypomniał mi się jakiś film... coś o pieczeniu ciast i miłości.

  OdpowiedzUsuń
 3. Raczej nie sięgnę po tę serię, kuszą mnie inne klimaty książkowe :D.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń