niedziela, 13 października 2019

,,Iskra bogów. Nie kochaj mnie" Marah Woolf

Wydawnictwo: Media Rodzina
Data wydania: 2019
Format : Książka
Liczba stron: 448
Do kupienia: Media Rodzina

Lubię połączenie mitologii ze współczesnością, dlatego też skusiłam się na pierwszy tom serii, czyli ,,Iskra bogów. Nie kochaj mnie" Marah Woolf.

Jess nie miała łatwego życia. Obecnie znajduje się jednak ze swoją najlepszą przyjaciółką na obozie górskim, gdzie ma ochotę odpocząć od codziennych problemów. Spotyka tam jednak Caydena, nieziemsko przystojnego, w którym się zakochuje. Problem w tym, że nie ona jedna ma na niego ochotę, a dodatkowo Jess widzi rzeczy niewidoczne dla przeciętnego człowieka.

Lubię połączenie mitologii ze współczesnością, jednak jak na razie moim faworytem w tej dziedzinie jest seria ,,Pegaz" Kate O'Hearn. Postanowiłam jednak dać szansę tej trylogii, a właściwie pierwszemu tomowi, który ukazał się kilka dni temu. Nie jest to powieść fenomenalna, jednak nie ukrywam, że przyjemnie spędziłam z nią jeden dzień.

Publikacja jest naprawdę przepięknie wydana w sztywnej oprawie. Nie zrażajcie się jej objętością, bowiem zapoznałam się z nią w kilka godzin. Na końcu jest kilka ciekawostek mitologicznych. Pewnie skuszę się na kolejne tomy, jednak, jak na razie, autorka nie zachwyciła mnie tak, jak Kate O'Hearn.

,,Iskra bogów. Nie kochaj mnie" Marah Woolf to pierwszy tom serii, w którym bogowie przenoszą się na chwilę do świata ludzi i wprowadzają w życiu niektórych niezły zamęt. Mimo wszystko, jestem ciekawa, co wydarzy się w kolejnych tomach.

Moja ocena: 5/6

Wpis powstał w ramach współpracy z Media Rodzina.


2 komentarze: