Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

wtorek, 2 lipca 2024

Smerfy i świat emocji. Smerf, który bał się porażki, tom 13

,,Smerfy i świat emocji. Smerf, który bał się porażki, tom 13"


,Smerfy i świat emocji. Smerf, który bał się porażki, tom 13" to bardzo ważna lektura ze względu na poruszaną tematykę.
W tym wydaniu Smerf miał obawę przed porażkami. Tak samo w codziennym życiu taki lęk może powodować brak podjęcia działań, które kończą się sukcesem.

Komiks należy do serii,,Smerfy i świat emocji". Jest wydany w miękkiej oprawie w małym formacie. W każdym tomie podjęty jest inny ważny temat. Na zakończenie jest wytłumaczone dlaczego nie można zachowywać się w określony sposób i dodane są również rady Papy Smerfa.

Wydanie tego komiksu jest bardzo małe i niezwykle ważne pod względem poruszanej w niej tematyki. Jest to kluczowe z tego względu, iż dzięki znajdującym się radom dziecko wie, z jakiego powodu nie należy się zachowywać w konkretny sposób.

,,Smerfy i świat emocji. Smerf, który bał się porażki, tom 13" to niezwykle ważne wydanie, które warto jest mieć na uwadze.


Wpis powstał w ramach współpracy z Egmont

5 komentarzy:

 1. Czytałam, super komiks i sam temat mega!

  OdpowiedzUsuń
 2. Chętnie poczytam. Książki o emocjach są bardzo pomocne.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapowiada się super. Smardy zawsze są na topie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Kolejny tom, który musimy dodać do naszej kolekcji! Każda książka z tej serii jest nie tylko pouczająca, ale też przyjemna w czytaniu.

  OdpowiedzUsuń
 5. Smerfy są najlepsze. Komiks chętnie bym przeczytała.

  OdpowiedzUsuń