Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

poniedziałek, 24 czerwca 2024

,,Kraina Lodu. Wydanie specjalne" 3/2024

 


Bardzo chętnie sięgam po wszystko co jest zwiazane z Krainą Lodu. Nie inaczej jest w przypadku różnych czasopism i magazynów. 

Z tego też powodu postanowiłam wraz z młodszą kuzynką skusić się na lekturę najnowszego czasopisma z jej ulubionymi bohaterami. 

Bardzo spodobały nam się dodatki. W tym numerze można przeczytać bardzo długą historię, rozwiązać różne zadania i od razu poznać ich rozwiązania. Magazyn kosztuje tylko kilkanaście złotych i za tę cenę warto zwrócić uwagę na to wydanie.  

Wśród zadań znalazły się chronologiczne ułożenie zdjęć, przedstawienie bohaterów, historia o Olafie, dopasowanie obrazków, szukanie różnic, dokładanie puzzla, sudoku, wykreślanie literek.

Magazyn Kraina Lodu jest naprawdę genialnym sposobem na zagospodarowanie dziecku większej liczby wolnego czasu i zadbaniem o jego rozwój w różnych dziedzinach. 

,,Kraina Lodu. Wydanie specjalne" 3/2024 to genialna propozycja. 

Wpis powstał w ramach współpracy z wydawnictwem. 

2 komentarze:

  1. To coś dla mojej Kalinki. Ona uwielbia Krainę Lodu.

    OdpowiedzUsuń
  2. Magazyn wygląda świetnie. Moja siostrzenica jest wielką fanką Krainy Lodu.

    OdpowiedzUsuń