Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

środa, 14 lutego 2024

,,W objęciach lasu" Adiva Geffen

,,W objęciach lasu" 


Są takie książki, które porywają w swój świat już od pierwszych stron. ,,W objęciach lasu" zdecydowanie się do nich zalicza.

Szurka wiodła szczęśliwe życie razem z rodzicami i wujostwem. Pomagała mamie w codziennych czynnościach, czekała na pojawienie się rodzeństwa. Rosła, a o jej względy zaczęli ubiegać się kolejni kandydaci. Mama Szurki wiedziała jedno - córka sama podejmie decyzję o tym, komu odda swoje serce. Tak też się stało. 

Choć na wieś docierały wiadomości o pomysłach i planie Hitlera, społeczność żydowska nie dowierzała. W końcu od lat żyli w przyjaźni z Polakami, nie patrząc na wyznanie, czy narodowość. Przyjaciele Polacy ostrzegali rodzinę. Nigdy jednak nie było dobrego momentu na wyjazd do kraju przodków...

,,W objęciach lasu" to porywająca historia poświęcenia. Adiva Geffen pokazuje, do czego zdolny jest posunąć się człowiek, by przetrwać. Niebezpieczne lasy z dzieciństwa, których obawiała się Szurka, stały się miejscem wytchnienia i nadziei. Lecz czy dla wszystkich?

Moja ocena: 6/6 

Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwu.


 

2 komentarze: