Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

środa, 7 lutego 2024

,,Supersi. 4. Samotność" Frederic Maupome, Dawid

 ,,Supersi. 4. Samotność"


Choć mam już rozpoczętych sporo komiksowych serii nie mogę oprzeć się również nowym tytułom.

Tym razem głównymi bohaterami została trójka rodzeństwa. Brat głównych bohaterów został schwytany przez ich wrogów, a zadaniem pozostałej dwójki było zająć się jego odnalezieniem.

Odbiorca ma szansę zapoznać się z wydarzeniami, które zostały opisane wyżej. Ciekawym zabiegiem jest dodanie głównym bohaterom super mocy oraz nie zgadzanie się ich we wszystkich kwestiach.

Komiks został wydany w sztywnej oprawie w zeszytowym formacie. Tekstu jest tutaj całkiem mało, więc całość czyta się sprawnie. Ilustracje są naprawdę zachwycające. 

,,Supersi. Samotność. Tom 4" to świetna kontynuacja lektury o świecie rodzeństwa. Z niecierpliwością czekam na ciąg dalszy.

Moja ocena: 5/6
Wpis powstał w ramach współpracy z Egmont

1 komentarz: