Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

środa, 21 lutego 2024

,,Rajski ogród" Ernest Hemingway

,,Rajski ogród" 


,,Rajski ogród" Ernesta Hemingway'a to lektura, która została niedokończona za życia autora.

W związku z tym, iż twórcy nigdy nie udało się dokończyć pisania tergo wydania trwało nim książka ukazała się w wersji udostępnionej dla szerszego grona odbiorców. Fabuła skupia się na życiu małżeństwa, w którym kobieta przeobrażała się w mężczyznę. Do tego doszło poznanie kobiety, która namieszała w życiu tej trójki.

Lektura jest wartościowa także pod tym względem, że jest niesztampowa i porusza już minimalistyczny temat jak na czasy jego powstawania. Do tego kolorowa okładka sprawia, że książka przyciąga wzrok.

Ernest Hemingway jest twórcą, którego książki są niebanalne pod względem poruszanej treści. Dodatkowo nie wszystkie z nich zostały dokończone za jego życia.

,,Rajski ogród" Ernesta Hemingway'a to wydanie, które idealnie sprawdzi się w roli prezentu nie tylko dla bliskich, ale też dla samego siebie, jeśli ma się chęć na niesztampowe wydanie.

Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwu.

 

3 komentarze:

  1. To piękne wydanie, które mocno mnie urzekło.

    OdpowiedzUsuń
  2. Mam tę książkę u siebie i mam ją w niedalekich planach - mam nadzieję, że mi się spodoba.

    OdpowiedzUsuń
  3. Wspaniała książka. Warto przeczytać

    OdpowiedzUsuń