Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

niedziela, 18 lutego 2024

,,Jesteś moją Trójką" Nina Kaczmarczyk

,,Jesteś moją trójką" 


,,Jesteś moją Trójką" Niny Kaczmarczyk to lektura idealna na kilka wieczorów.

Spędzenie czasu z dość lekką lekturą jest idealnym sposobem na to, by można było dobrze go wykorzystać. W ostatnim czasie postanowiłam mieć na względzie tę lekturę. 

Bycie w centrum zainteresowania było dla głównego bohatera czymś normalnym. W pewnym momencie Igor Olechowski spadł jednak na dno sławy, a sposobem na ponowny powrót było nie do końca czyste zagranie.

Nie miałam okazji czytać nic podobnego z tego gatunku, więc tym chętniej postanowiłam zapoznać się z tą lekturą. Jest to świetnie napisana literatura obyczajowa z warstwą romansu.

Nie sposób się od niej oderwać przed poznaniem zakończenia. Duży wpływ na to ma bardzo lekkie pióro polskiej pisarki. Dodatkowo jest to także dość obszerna publikacja. 

,,Jesteś moją Trójką" Niny Kaczmarczyk to wydanie warte uwagi. 

Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwu.

 

1 komentarz: