Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

piątek, 1 grudnia 2023

,,Światełko w oknie" Magdalena Kordel

,,Światełko w oknie" 


Magdalena Kordel po raz kolejny czaruje słowem, przenosząc nas w zimowe klimaty, gdzie przeszłość miesza się z teraźniejszością.

Książka jest po prostu piękna i z powodzeniem można ją czytać nie tylko w tym okresie. Magdalena Kordel napisała tę publikację w taki sposób, by można ją czytać przez cały rok. 

Czasami przeszłość i miłość dopadają nas w najmniej oczekiwanym momencie, kiedy nie możemy się tego spodziewać. Nie ma w tym nic złego i nie zawsze musimy dać sobie szansę na pogodzenie się z tym co już było.

,,Światełko w oknie" Magdaleny Kordel to piękna, zimowo-świąteczna powieść, która pokazuje, że prawdziwa przyjaźń naprawdę istnieje.

Moja ocena: 5/6

Wpis powstał w ramach współpracy z wydawnictwem Znak.
 


 

4 komentarze:

 1. Bardzo znana autorka, więc ta książka trafi zapewne pod wiele choinek.

  OdpowiedzUsuń
 2. Takie świąteczne fabuły bardzo do mnie przemawiają.

  OdpowiedzUsuń
 3. Może być piękna historia na święta. Poczytała bym chetnie

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapowiada się naprawdę interesująco.

  OdpowiedzUsuń