Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

czwartek, 2 marca 2023

Bajeczki na dzień dobry - Bing, Smerfy

 ,,Smerfy. Bajeczki na dzień dobry. Nowe przygody"


Ze Smerfami nigdy nie można się nudzić i tak było też tym razem. W tym wydaniu można przeczytać o trzech ich przygodach.

W tym wydaniu odbiorcy mają okazję poczytać o jaju z konkretną zawartością, wizycie u Gargamela oraz Błystku z kosmosu, który znalazł się w wiosce Smerfów.

Wszystkie trzy historie są stosunkowo krótko i idealnie nadają się na rozpoczęcie lub zakończenia dnia razem z dzieckiem. Ze Smerfami można liczyć na niebanalne przygody i tym razem także tak będzie. Pozycja jest wydana w kwadratowym formacie w sztywnej oprawie i warto się z nią zapoznać.

,,Smerfy. Bajeczki na dzień dobry" to świetna propozycja dla nowych i dotychczasowych zwolenników działań tych uroczych postaci.


Książeczki z serii o Bingu zawsze są bardzo ciekawe. Mimo tego, ze jest on małym królikiem, zawsze udaje mu się zrobić coś dobrego.

W tym wydaniu odbiorca może zapoznać się z trzema stosunkowo krótkimi historiami
 W tym zbiorze jest to opowieść o wyjeździe nad morze autobusem, hula-hoop i zabawie z piłką.

Bing to mały królik, jednak swoją pasją do działania potrafi zachęcić też innych kolegów. Wspólnie udaje im się realizować naprawdę świetne zadania i wspólnie spędzać czas. 

,,Bing. Bajeczki na dzień dobry" została wydana w sztywnej oprawie w kwadratowym formacie ze śliskimi stronami. Idealnie sprawdzi się w roli porannego lub wieczornego sprawnego czytania. Moja ocena: 6/6 

Wpis powstał w ramach współpracy        
 
  

3 komentarze:

  1. Smerfy wielbię miłością niezmienną.

    OdpowiedzUsuń
  2. Dzieciaki z pewnością ucieszą się ze spotkań z tymi bajkowymi przyjaciółmi, warto podchwycić pomysł na ksiązkowe prezenty.

    OdpowiedzUsuń
  3. Chętnie skuszę się na te wydania.

    OdpowiedzUsuń