Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

środa, 23 listopada 2022

,,Bombka" Sibeal Pounder

 ,,Bombka"


 ,,Bombka" Sibeal Pounder to świetne wydanie, które przypadnie do gustu nie tylko młodzieży, ale też osobom dorosłym.

Wydanie opiera się na tym, że jedna z dziewczynek musiała przebierać się za chłopca, by móc pracować jako woźnica i dostarczać paczki ze statku pod wskazane miejsce. To właśnie wtedy poznała drugą bohaterkę, ale bardzo ważne było też tajemnicze opakowanie.

Z olbrzymim zainteresowaniem postanowiłam skusić się na tę lekturę. Jest to niezwykle przystepnie napisane wydanie, ktore wolnymi krokami wprowadza odbiorców w magię świąt. To doskonała lektura na wolny dzień.

Lubię poznawać tego typu lektury, gdyż zapoznawanie się z nimi jest dla mnie prawdziwą przyjemnością. Dobrze jest na nowo dowiedzieć się tego, jak to jest realizować dziecięce marzenia.

,,Bombka" Sibeal Pounder to świetna książka z mnóstwem ważnych przesłań z przepiękną błyszczącą okładką, która zachęca do sięgnięcia do jej wnetrza.

Moja ocena: 5.5/6 

Za egzemplarz dziękuję wydawnictwu  

 

6 komentarzy:

 1. https://recenzje-kiti.blogspot.com/2022/11/bombka-sibeal-pounder.html?lr=1

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapowiada się ciekawa lektura nie tylko dla nastolatek :) kasiak

  OdpowiedzUsuń
 3. Chętnie skuszę się na tę lekturę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajnie, że to taka uniwersalna lektura dla każdego.

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne wydanie i fajnie, że jest to książka z mnóstwem ważnych przesłań.

  OdpowiedzUsuń
 6. Sama okładka zachęca już po sięgnięcie po tą książkę - teraz jest dobry moment.

  OdpowiedzUsuń