Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

środa, 10 sierpnia 2022

,,Cudowna kuracja" Ragnhild Bang Nes

 ,,Cudowna kuracja"

Na polskim rynku premierę ma coraz więcej książek o dążeniu do szczęścia. Niewątpliwie warto jest się nimi zainteresować.

 Ragnhild Bang Nes w tym wydaniu zawarła kilkadziesiąt przykładów na temat tego jak stać się szczęśliwym w 31 dni. Dzięki temu, ze każdy rozdział stanowi oddzielną całość z wydaniem nie trzeba zapoznawać się po kolei. Na początku warto zastanowić się nad tym czym jest szczęście oraz jak tłumaczone jest to słowo w różnych językach. Zazwyczaj oznacza ono fortunę, czyli coś, co sprzyja.

Podoba mi się to, że poszczególne rozdziały są stosunkowo krótkie i wiedzę w nich zawartą można przeczytać w kilka minut. Jej wdrożenie w życie zajmie już trochę więcej czasu. Spowodowane jest to jednak tym, by nowe sposoby na szczęście stały się nawykami.

Na pewno warto zwrócić uwagę na praktykowanie wdzięczności, wypisywanie 5 miłych momentów, które miały miejsce w ciągu dnia. Nie można zapomnieć o radości jaką daje dzielenie się z innymi, czy też ruch, ale także wolna głowa od innych zadań. Sposób każdego człowieka na bycie szczęśliwszym jest inny, ale niektóre sposoby są uniwersalne.

,,Cudowna kuracja" Ragnhild Bang Nes to pozycja napisana w stylu przystępnego poradnika, która sprawia, że niektóre zawarte w niej propozycje można wprowadzić w życie od zaraz.

Moja ocena: 5/6

Książkę otrzymałam na spotkaniu A może nad morze? Z książką 


2 komentarze:

  1. Uważam, że praktykowanie wdzięczności to bardzo ważny element naszego życia.

    OdpowiedzUsuń
  2. Na pewno jest się czym zachwycić.

    OdpowiedzUsuń