Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

czwartek, 27 stycznia 2022

Koloruj i naklejaj - Masza i Niedźwiedź, Muminki, Cocomelon, Przygody Misia Paddingtona

 Masza i Niedźwiedź. Koloruj i naklejaj 


Masza jak zwykle była małą psotnicą, z którą Niedźwiedź ledwo wytrzymywała, ale i tak nie dało się ukryć, że przyjaźń między tą dwójką jest prawdziwa. W tym wydaniu na każdej stronie do góry jest miejsce do przyklejenia naklejki, a następnie możemy pokolorować obrazek zgodnie z przypisanymi kolorami. Na każdej stronie jest też krótki opis bohaterów, więc można dowiedzieć się o nich czegoś więcej. Ilustracje zajmują 3/4 strony, więc dziecko będzie zajęte przez dłuższy czas. Muminki. Koloruj i naklejaj


Muminki to czasy mojego dzieciństwa, więc cały czas z sentymentem sięgam po pozycje, które obrazują tych bohaterów. Tym razem mamy do czynienia z kolorowanką połączoną z naklejkami. zadanie polega na tym, by nakleić obrazek w prostokącie, a następnie zgodnie z tym pokolorować obrazki. Są tutaj też mniej znani bohaterowie jak Paszczak, czy pani Filifionka. Pozycja ma kilkanaście obrazków, zajmujących 3/4 strony. Dziecko będzie miała nie lada gratkę z ich poznawania. Cocomelon. Koloruj i naklejaj


Cocomelon jest stosunkowo nową bajką i pewnie gdyby nie nowe wydania książkowe i towarzyszące temu kolorowanki, zagadki nie zwróciłabym uwagi na tę serię. Cieszę się, że ukazało się wydanie z kolorowankami i naklejkami, gdyż dzięki temu dziecko jeszcze lepiej będzie mogło zapoznać się z ulubionymi bohaterami i spędzić z nimi czas, kolorując ilustracje je przedstawiające. W tym wydaniu jest bardzo dużo zwierzęcych obrazków, więc przy okazji można nauczyć się nazw zwierząt. W kąciku jest miejsce na naklejkę, a potem czas na twórcze kolorowanie. 


Przygody Misia Paddingtona. Koloruj i naklejaj


Paddington to jeden z ulubionych niedźwiedzich bohaterów nie tylko dzieci, ale i dorosłych. Dzięki temu wydaniu możemy dowiedzieć się, że uwielbia kanapki z marmoladą, lubi się bawić oraz lepiej poznamy członków jego ludzkiej rodziny. Jedno jest pewne - z tym misiem nie można się nudzić, a dzięki przyklejaniu naklejek pokolorujemy zajmujące 3/4 strony ilustracje.


Cała seria Koloruj i naklejaj ćwiczy uważność dziecka, a przy tym sprawia, że chętnie spędza czas w towarzystwie ulubionych bohaterów. 

 Moja ocena: 5/6       

Wpis powstał w ramach współpracy     
 
 

16 komentarzy:

 1. Jaki fajne. Ja też mam spory sentyment do Muminków.

  OdpowiedzUsuń
 2. Kolorowanki zawsze na tak - te są tak urocze, że nic tylko brać!

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak są naklejki to mój synek się skusi;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pamiętam, jak lubiłam w dzieciństwie zabawę z naklejkami, jak cieszyłam się, kiedy dostawałam nowe. :)

   Usuń
 4. O, bardzo ciekawa rzecz dla Maluchów! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak tu nie polubić książeczek zadaniowych z ulubionymi bohaterami, dzieciaki z pewnością będą zachwycone. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo fajne wydania i motywy bajkowe. Ja też uwielbiałam Muminki. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Muminki nie podchodziły dopóki nie przeczytałam biografii ich twórczyni, zrozumiałam, co oprócz zwykłej bajki kryje się za historiami tych stworków. :)

   Usuń
 7. Kupuję bardzo dużo takich książeczek dla dziecka.

  OdpowiedzUsuń
 8. Kolorowanki i naklejki to największa frajda dla mojego dziecka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ileż ja tego typu książeczek dzieciom nakupowałam, a wszystkie zostały szybko wypełnione. :)

   Usuń
 9. Świetna książeczka :) dzieciom na pewno się bardzo spodoba :)

  OdpowiedzUsuń
 10. I dorośli i dzieci będą się przy tej książeczce dobrze bawili.

  OdpowiedzUsuń
 11. Idealna kolorowanko-ksiączeka dla dzieci ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. Idealne dla dzieci, które uwielbiają naklejki.

  OdpowiedzUsuń
 13. ta seria uratowała mi życie, w podróży była niezastąpiona

  OdpowiedzUsuń