Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

wtorek, 21 września 2021

,,Siostra księżyca" Marah Woolf

 ,,Siostra księżyca"


Marah Woolf potrafi tworzyć naprawdę ciekawe historie, dlatego z przyjemnością zapoznałam się z drugim tomem serii.

W tej części ani przez chwilę nie można narzekać na nudę. Siostry znalazły się w niebezpieczeństwie. Początkowo mogłoby się wydawać, że ich los był już przesądzony, jednak nie zamierzały się poddawać. Ratunkiem miało być dla nich wykonanie pewnego zadania, jednak czy faktycznie istniała szansa by udało się je spełnić?

Pozycja jest obszerna, ale to lepiej. Miłośnicy serii i twórczości autorki bez problemu w sprawnym tempie zapoznają się z tą historią. Jak już wspomniałam, akcja nie zwalnia ani na moment. Cały czas coś się dzieje. Podzielenie książki na części z różnymi bohaterami i ich punktami widzenia na pewno jest dodatkowym atutem.

Przyjemnie było zagłębić się w taką ciekawą lekturę. W planach jest na pewno trzeci tom, więc mam nadzieję, że na jego premierę nie przyjdzie nam zbyt długo czekać. Ta część pokazuje, że siostrzana współpraca, przyjaźń, miłość powinny iść w parze, także w chwilach zagrożenia.

,,Siostra księżyca" Marah Woolf to drugi tom serii, z którym warto zapoznać się po przeczytaniu pierwszego, by w pełni orientować się w fabule.

Moja ocena: 5/6    
 
Wpis powstał w ramach współpracy z Wydawnictwem Jaguar.

10 komentarzy:

 1. Seria, która może spodobać się mojej młodzieży, chętnie zatem podsunę im tytuł pod rozwagę, zwłaszcza córka powinna być zainteresowana. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. nie znam tej serii, ale chętnie się z nią zapoznam. Lubię poznawać nowych autorów, o których jeszcze nie słyszałam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja jakoś na razie odpuszczam serie, bo czasem ciężko zdobyć kolejne tomy, a nigdy nie kupuję kilku jednocześnie, bo nie jestem pewna czy seria przypadnie mi do gustu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kiedyś czekałam na poznanie serii aż skolekcjonowałam wszystkie tomy, czy w księgarni, czy w bibliotece, teraz już częściej po seriach skaczę. :)

   Usuń
 4. Nie za często sięgam po takie książki, ale wiem komu polecić tę i poprzedni tom.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeśli będę miała okazję to zapoznam się z pierwszym tomem. Ciekawie się bowiem zapowiada.

  OdpowiedzUsuń
 6. mam w planach tę serię, ale jakoś nie mogę znaleźć dla niej czasu

  OdpowiedzUsuń
 7. To najpierw muszę przeczytać pierwszy, skoro bez niego do czytania drugiego nie ma co podchodzić

  OdpowiedzUsuń
 8. Jestem zachwycona okładkami tej serii, ale jakoś nadal nie zabrałam się jeszcze za pierwszy tom.

  OdpowiedzUsuń
 9. To jedna z serii na które mam wielką ochotę.

  OdpowiedzUsuń