Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

wtorek, 2 lutego 2021

,,Czas tajemnic" Marzena Rogalska

 ,,Czas tajemnic" Marzena Rogalska 


Marzena Rogalska znana przede wszystkim z programów telewizyjnych, stosunkowo niedawno debiutowała na rynku książkowym. ,,Czas tajemnic" jest początkiem jej autorskiej trylogii.

Akcja dzieje się w czasach, gdy miała miejsce śmierć marszałka Piłsudskiego, a Kornel Makuszyński, Witkacy i nie tylko zajmowali się swoją sztuką w Zakopanem. Główną bohaterką jest Karla, nastolatka, która wychowywała się w domu z kucharką. Dziewczyna nie podejrzewała, że jej rodzice mają kogoś na boku. Z czasem jednak miało się to zmienić.

Niewątpliwym atutem początku serii jest to, że czyta się go naprawdę sprawnie. Mimo objętości na spokojnie można z całością zapoznać się w kilka godzin. Jest to dopiero pierwsza część, przed nami dwie kolejne, które jeszcze nie wiadomo kiedy się ukażą.

,,Czas tajemnic" Marzeny Rogalskiej to powieść do przeczytania na jeden raz. Akcja nie jest bardzo szybka, a fabuła okazała się zajmująca. Nie żałuję, że postanowiłam się z nią zapoznać.

Moja ocena: 5/6 
   
Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwu Znak 

12 komentarzy:

 1. Na pewno przeczytam, gdyż książka niedawno do mnie dotarła.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czytałam jakąś inną książkę tej autorki. Tej jeszcze nie czytałam, ale jestem jej ciekawa

  OdpowiedzUsuń
 3. Szczerze, to kompletnie nie kojarzę ani autorki, ani książki, ale mam chęć ją przeczytać. Może poczekam, aż wyjdzie cała trylogia, wtedy ciągiem je przeczytam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Może kiedyś w wolnej chwili spotkam się z książką. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nawet nie wiedziałam, że Marzena Rogalska ma na swoim koncie książkę.

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie czytałam jeszcze nic tej autorki, ale zdecydowanie mnie zachęciłaś

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie sięgnęłam po tę książkę, chociaż miałam propozycję. Coraz rzadziej czytam powieści obyczajowe.

  OdpowiedzUsuń
 8. Zwróciłam uwagę na okładkę, jest bardzo ładna i przyjemna wizualnie

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo możliwe, że w przyszłości będę chciała zapoznać się z tą trylogią.

  OdpowiedzUsuń
 10. też mam parę takich książek, które bardzo miło mnie zaskoczyły i nie żałuję spędzonego z nimi czasu

  OdpowiedzUsuń
 11. Pani Marzena Rogalska jest jedną z moich ulubionych dziennikarek dlatego chętnie sięgnę po tą książkę. Zdziwiły mnie ostatnie newsy, że odeszła z TVP. Szkoda bo lubiłam jak prowadzi śniadaniówkę, ma sporo charyzmy kobieta.

  OdpowiedzUsuń