Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

czwartek, 2 kwietnia 2020

,,Ember in the Ashes. Żniwiarz u bram" Sabaa Tahir

Wydawnictwo: Akurat
Data wydania: 2020
Format: Książka
Liczba stron: 512
Do kupienia: Gandalf

Sabaa Tahir stworzyła naprawdę świetne dwa tomy serii. Gdy sięgałam po trzeci, także liczyłam na niezapomnianą lekturę.

Bohaterowie zdawali sobie sprawę z tego, że komendantka nie da im szansy na to, by spokojnie mogli dalej egzystować. Wiedzieli, że muszą przygotować się do walki, ale nie było to takie łatwe, biorąc pod uwagę, że dwoje z nich było poszukiwanych.

Z drugim tomem serii zapoznałam się 2,5 roku temu i od tamtej pory była cisza, co dalej z tą serią na polskim rynku. Gdy przypadkowo zobaczyłam, że jest kontynuacja, postanowiłam się z nią zapoznać.

Nadal bardzo lubię powieści młodzieżowe, ale ta wydawała mi się jakaś przegadana i zdecydowanie gorsza niż jej poprzedniczki. Dość szybko wciągnęłam się w fabułę, ale nie za wiele z niej wyniosłam, gdyż wszystko było dla mnie jakoś za bardzo zagmatwane po tak długim czasie.

,,Ember in the Ashes. Żniwiarz u bram" to trzeci tom serii, który w moim odczuciu odstaje od swoich dwóch poprzedników.

Moja ocena: 4/6

Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone


2 komentarze:

  1. Nie czytałam jeszcze pierwszego tomu tej serii, więc wszystko przede mną.

    OdpowiedzUsuń
  2. Jak na razie nie mam w planach tej serii.

    OdpowiedzUsuń