piątek, 14 czerwca 2019

,,Jeśli tam jesteś" Katy Loutzenhiser

Wydawnictwo: IUVI
Data wydania: 2019
Format : Książka
Liczba stron: 304
Do kupienia: IUVI

Lubię książki młodzieżowe z dreszczykiem, dlatego też skusiłam się na ,,Jeśli tam jesteś" Katy Loutzenhiser.

Niektóre przyjaźnie mogą przetrwać przez całe życie. Dwie przyjaciółki miały właśnie takie plany. Gdy jedna z nich się przeprowadziła, druga zaniepokoiła się kontaktem telefonicznym z jej strony. Co prawda Priya wrzucała zdjęcia na media społecznościowe, ale Zan i tak czuła się zaniepokojona i postanowiła przeprowadzić własne śledztwo.

Co tu dużo mówić. Książka bardzo mi się spodobała, a szczególnie ten wątek detektywistyczny, który przysparzał całej historii dość sporo grozy. Nie ukrywam, że byłam bardzo ciekawa, jak to wszystko się skończy. Snułam własne możliwe rozwiązania, ale żadne z nich nie okazało się prawidłowe.

Katy Loutzenhiser stworzyła naprawdę wciągającą historię, która spodoba się nie tylko nastolatkom. Sama wciągnęłam się w nią bez reszty. Oprócz wątku detektywistycznego pojawia się także ten miłosny, jednak nie jest on w żadnym stopniu przesłodzony. Dużo tutaj tajemnic, która autorka odkrywa bardzo powoli.

,,Jeśli tam jesteś" to publikacja, którą czyta się naprawdę szybko. Jeśli lubicie niebanalne połączenie grozy z miłością to dajcie jej szansę.

Moja ocena: 5,5/6

Za książkę dziękuję Wydawnictwu IUVI


2 komentarze:

  1. Połączenie grozy z miłością, to coś jak najbardziej dla mnie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Lubię takie niebanalne połączenia. Jestem na tak.

    OdpowiedzUsuń