środa, 22 maja 2019

,,Zaginiony klucz do Asgardu. Kroniki Archeo. Tom 6" Agnieszka Stelmaszyk

Wydawnictwo: Zielona Sowa
Data wydania: 2013
Format: Książka
Liczba stron: 256
Do kupienia: Gandalf

Agnieszka Stelmaszyk napisała już sporo powieści, jednak jej seria ,,Kroniki Archeo" pochłonęła mnie bez reszty.

Przyjaciele tym razem zupełnie niespodziewanie musieli podjąć się poszukiwań skarbu należącego do Wikingów. W tym tomie w osobiste poszukiwania wplątała się panna Ofelia. Komedia omyłek w tej części jest gwarantowana.

Z serią zaczęłam zapoznawać się kilka dni temu i sukcesywnie czytam kolejne tomy. Jest to wspaniała lektura akurat na jedno posiedzenie, jak pospieszę się z czytaniem. Tomy nie są za obszerne, a dodatkowo upiększają je kolorowe ilustracje.

Co ciekawe, akcja każdej części dzieje się w innej części świata. Możemy więc doskonale poznawać nowe rejony, a także dowiadywać się ciekawostek o postaciach, które naprawdę żyły. Nie zabraknie także czasu na naukę nowych słów wraz z objaśnieniami.

,,Zaginiony klucz do Asgardu. Kroniki Archeo. Tom 6" to bardzo ciekawa lektura o dzieciach archeologów, które co tom rozwiązują nową zagadkę, związaną z przeszłością i danym obszarem.

Moja ocena: 5/6

Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone1 komentarz:

  1. Ten blog bardzo mi się spodobał prywatnie.Jestem tego pewny że tym blogiem zainteresuje się bardzo dużo osób. Taki jestem.

    OdpowiedzUsuń