Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

niedziela, 25 marca 2018

,,Spacer na krawędzi" Sherri Smith

Wydawnictwo: Harper Collins
Data wydania: 2018
Format : Książka
Liczba stron: 432
Do kupienia: Gandalf

,,Spacer na krawędzi" Sherri Smith to pierwsza wydana w Polsce książka tej autorki. Nie wiedziałam, czego mogę się po niej spodziewać.

Telefon szeryfa, który odebrała Mia był dla niej zaskoczeniem. Była przekonana, że znów są problemy z jej matką. Okazało się jednak, że tym razem kłopoty ma jej brat bliźniak, który został oskarżony o zamordowanie nastolatki. Dodatkowym problemem było to, że Lucas jakby zapadł się pod ziemię, co stawiało go w złym świetle. Mia nie wierzyła w winę brata i postanowiła przeprowadzić własne śledztwo w sprawie śmierci dziewczyny.

Książka jest obszerna, ale akcja zajmuje niecałe 2 tygodnie. Rozdziały są długie, niekiedy nawet może aż za długie. Niemniej, wolny dzień postanowiłam poświęcić na zapoznanie się z tą pozycją. Nie jest to jednak kryminał, który bez reszty mnie pochłonął i zachwycił. Czytałam kolejne strony, ale nie odczułam efektu wow.

Pomysł na fabułę być naprawdę ciekawy, jednak coś nie do końca zagrało z moim odbiorem. Tak naprawdę publikacja w moim odczuciu jest o wszystkim i o niczym. Jak to bywa, sprawcą okazuje się osoba najmniej podejrzana, przez długi czas nie wiemy także, co dzieje się z Lucasem.

,,Spacer na krawędzi" to dość przeciętna powieść. W ostatnim czasie czytałam naprawdę o wiele lepsze kryminały. Mimo wszystko nie żałuję, że zapoznałam się ze ,,Spacerem na krawędzi", gdyż może nie jest to pozycja wybitna, ale dość miło spędziłam z nią kilka godzin czasu.

Moja ocena: 4/6

Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone
2 komentarze:

  1. Szkoda, że to przeciętny kryminał.

    OdpowiedzUsuń
  2. Miałam nadzieję na nieco lepszy kryminał. Szkoda, że jego potencjał nie został w pełni wykorzystany.

    OdpowiedzUsuń