Wspomnień z podróży nie odbierze Ci nikt, polskie miasta zimą - zapraszamy do zabawy!, restauracja Ambrozja w Dębicy, plany podróżnicze na 2016 rok, Katarynka w Bydgoszczy, sistersowe polecajki #29, fotografie na bloga.
Ostatni tydzień minął mi czytelniczo-uczelnianie. Nie działo się u mnie nic ciekawego, więc nie mam się też co rozpisywać. Przedstawiam Wam trzy zdjęcia z naszego instagrama, z których jesteśmy nadzwyczaj zadowolone :)
Korzystając z okazji chciałabym Wam jeszcze wspomnieć o e-booku, który otrzymałam od autora - Pana Marka Gluzy pt. "Ja się jeszcze obudzę".
Książka opowiada o dziewczynie, która znajduje się w stanie śpiączki. Sama nie ma pojęcia, ile czasu już minęło. Słyszy głos matki, która niemal cały czas do niej przemawia oraz wyczuwa obecność bardziej milczącego ojca, którego głos bardzo lubi. Pewnego dnia w tym swoim śpiącym świecie poznaje Andrzeja, który pokazuje jej, w jaki sposób dusza może opuścić jej ciało. Nie obywa się bez komplikacji. Na dziewczynę czeka wiele przygód, nie zawsze przyjemnych. Pytanie jednak pozostaje jedno - czy ona się jeszcze obudzi?
Zdecydowanym atutem tej książki jest to, że można ją kupić za dowolną cenę. Autor nie narzuca nam minimalnej stawki, nawet kwota kilku złotych będzie satysfakcjonująca. Powieść jest zdecydowanie czymś nowym na rynku wydawniczym. Znaczącą rolę odgrywają w niej emocje, sprzeczność z samym sobą, jak postąpić - stanąć po stronie dobra, czy zła. Najbardziej jednak czekałam na zakończenie. Całość to typowo młodzieżowa pozycja, z którą możecie się zapoznać, jeśli szukacie czegoś nowatorskiego. Okładka trochę mi przypomina mangę, choć, szczerze mówiąc, nie za bardzo mi pasuje, ale zdecydowanie sprawia, że bliżej przyjrzymy się tej pozycji ze względu na projekt graficzny.


Na ciasteczka bym się chętnie skusiła :)
OdpowiedzUsuńTo zdjęcie z krukiem (wroną?) jest takie niepokojące ;)
OdpowiedzUsuńMi też okładka "Ja się jeszcze obudzę" przypomina mangę i niestety niezbyt mi się podoba.
OdpowiedzUsuńMangi nie są złe, są cudowne! Zdjęcie ciasteczek mega! :D
OdpowiedzUsuńPozdrawiam.