Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

piątek, 31 października 2014

,,Hello Kitty i przyjaciele. Klub przyjaciół"

Wydawca: Papilon
Data wydania: 2014
Format : Książka
Liczba stron: 112
Półka: posiadam
Do kupienia: Papilon

Hello Kitty uwielbiam! Jest to niewątpliwie moja ulubiona bohaterka bajkowa, dlatego też bardzo cieszę się, że mogę zapoznać się z sześcioma tomikami o niej oraz jej przyjaciołach. W pierwszej książeczce jest mowa o klubie przyjaciół, ale od początku.

Hello Kitty i Mimmy udały się do nowej szkoły. Dziewczynki miały być w różnych klasach. Należy dodać, że są one bliźniaczkami. Kitty od razu zauważyła Tammy, której trzeba było pomóc. Następnie zakolegowała się też z Fifi, a Dear Daniel to jej kolega od lat. Kotka postanowiła założyć Klub przyjaciół. Tylko czy pozostali członkowie byli zadowoleni z tego pomysłu?

Spodziewałam się, że książeczka będzie bardzo ładnie wydana, ale nie myślałam, że gdy ją zobaczę wykrzyknę WOW. Cała seria jest olśniewająca. Całość jest dość schludnie wydana pod względem grubości, jednak zarówno okładka, jak i ilustracje wewnątrz zasługują na uwagę. Na końcu znajdziemy wzór na zaproszenie członków do klubu oraz kilka pomysłów, które można wykorzystać w codziennym życiu. Dodatkowo znajduje się także początek 2 tomiku. Wewnątrz na okładce znajdują się ilustracje sześciu tomików z odhaczeniem, z którym mamy do czynienia. Na początku książeczki została przedstawiona cała rodzina Kitty oraz jej przyjaciele z podpisanymi imionami, co ułatwi sprawę podczas czytania. Dodatkowo w kokardce znajdującej się na przodzie książeczki napisana jest cyfra oznaczająca daną część.

Każdy z nas chce mieć przyjaciół, tajne kluby, spotykać się i miło spędzać czas. Nie zawsze zdajemy sobie sprawę z tego, że nie wszyscy członkowie, a zarazem nasi przyjaciele nie muszą być tacy sami, identyczni pod względem wyglądu, ubioru, zainteresowań. Bardzo dobrze jest, gdy mamy swoje pasje, gdyż możemy się nimi dzielić z innymi. Czy Klub przyjaciół, a w szczególności jego założycielka to rozumiał? 

,,Hello Kitty i przyjaciele. Klub przyjaciół" to pierwszy tomik przygód o Hello Kitty, który mnie oczarował. Czyta się go kilka chwil. Duża czcionka powoduje, że nawet mniejsze dzieci mogą się z nią zapoznać, np. z pomocą rodziców. Większość miejsca zajmują tutaj ilustracje. Bardzo ważne dla mnie jest też to, że ma określone przesłanie. Podobają mi się także końcowe dodatki. Jeśli lubicie Hello Kitty myślę, że nie muszę Was zachęcać do lektury. Ja jestem oczarowana.

Moja ocena: 6/6Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwu 


Książka została przeczytana w ramach wyzwania 


9 komentarzy:

 1. Moja małoletnia siostrzenica jest wielką fanką Hello Kitty, więc jej polecę powyższą książeczkę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wspaniale. Mam nadzieję, że również będzie zadowolona.

   Usuń
 2. Moja kuzynka uwielbia tę bajkę, ma chyba wszystkie gadżety związane z Hello Kitty :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja mam poszewkę na jasia i kubek, szklankę i talerzyk z Kitty.

   Usuń
 3. Wiesz, jakie jest moje zdanie na temat Kitty. :))

  OdpowiedzUsuń
 4. Moja córka jeszcze niedawno była fanką Hello Kity, ale stwierdziła że już jest za duża :) ale w domu ciągle ogląda bajki i książeczki, oraz uwielbia swój kubek Hello Kity :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za duża, nie za duża. Ja myślę, że Kitty jest dla każdego.

   Usuń
 5. Ja jestem zauroczona i zachwycona, przeczytałam dopiero dwa tomy, ale są cudowne, czuję, że pozostałe też mnie nie zawiodą.

  OdpowiedzUsuń