Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

niedziela, 1 grudnia 2013

Powrót do bajek i baśni.Jak pewnie zdążyliście zauważyć bardzo często wracam do literatury dziecięcej, zarówno do bajek, jak i do baśni. Z wielką przyjemnością ponownie zagłębiam się w świat magii i wracam myślami do moich ulubionych bohaterów. Wyszukuję także nowe pozycje, które będą mogły się spodobać moim najbliższym.

W związku z tym wróciłam między innymi do ,,Dziadka do orzechów i Króla myszy", serii o Martynce, ,,Królowej Śniegu", czy mojego ulubionego w czasach podstawówki Koszmarnego Karolka. Poznałam także wiele nowych pozycji, które mnie zachwycają, jak np. pozycje Holly Webb dla starszych dzieci, czy serię Czytam sobie lub książeczki o Basi.

Co daje mi powrót do bajek i baśni? Chwilę wytchnienia, szansę znów poczucia się młodą:) , miłe wspomnienia. Dzięki nim na nowo odkrywam dziecięcy świat, do którego już nigdy nie wrócę, jednak na nowo będę mogła zapoznać z kim kolejne pokolenia.

Pomimo tego, że nie każdy przepada za bajami ja bardzo je lubię i sobie cenię, gdyż zajmują ważne miejsce w moim życiu. Chciałabym jeszcze kiedyś wrócić do tych pozycji,które towarzyszyły mi w moim własnym dzieciństwie. Wierzę, że mi się to uda!

Post na ten temat ukazał się także u :

- Upadły czy Anioł

20 komentarzy:

 1. Podzielam Twoją opinię. Czytając córce dostosowane do jej wieku lektury, odkrywam rzeczy, które dawniej umknęły mojej uwadze i pozwalam sobie na to, aby ponownie poczuć się, jak dziecko.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja akurat na razie nie mam komu czytać, więc czytam sama sobie:)

   Usuń
 2. Uwielbiam bajki i baśnie. Muszę sobie kupić w szczególności książki ze wszystkimi baśniami braci Grimm i Andersena. A potem całą resztę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nowych raczej nie mam okazji poznać, ale do starych chętnie wracam. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo lubię bajki i te stare i te nowe, często czytam z dziećmi :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Z większą chęcią wracam do tych już kiedyś poznanych, z dzieciństwa, niż tych nowych :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Uwielbiam bajki i dzięki córce odkrywam je na nowo.

  OdpowiedzUsuń
 7. A ja nie mam baśniowych wspomnień z dzieciństwa, ponieważ w moim domu nikt nie czytał mi żadnych książeczek. Dopiero w szkole zaczęłam małymi krokami odkrywać literaturę, w tym także oczywiście świat bajek i baśni i teraz, kiedy jestem już dorosła też czasem lubię do nich wracać.

  OdpowiedzUsuń
 8. Gdy ma się młodsze rodzeństwo to powrót do baśni, a tym samym do dzieciństwa nie jest taki trudny. To chyba największy plus posiadania młodszego rodzeństwa ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. ale się uśmiałam...."poczucia się młodą" hahaha napisała "babuleńka" ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Czasami fajnie powrócić sobie do dzieciństwa, póki co czasami czytam mojej chrześnicy ):

  OdpowiedzUsuń