Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

sobota, 28 grudnia 2013

,,Piękna i mądra bajka o troskach zająca Grajka” Ewa Kozyra-Pawlak, Paweł Pawlak


Wydawca: Egmont
Data wydania: 2012
Format : Książka
Ilość stron: 40
Półka: posiadam
Do kupienia: Gandalf

Ewa Kozyra-Pawlak to autorka opowieści o zającu Grajku, a także o sile prawdziwej przyjaźni. Paweł Pawlak z kolei stał się autorem ilustracji zawartych w opowieści.

Pewnego dnia zająć Grajek zauważył, że przecieka mu dach. Postanowił więc szybko udać się do swoich przyjaciół po radę. Był bowiem pewien, że z pewnością mu pomogą. W końcu po to miał przyjaciół, aby mógł liczyć na nich w każdej sytuacji…

Książka trafiła do naszej rodzinnej biblioteczki już kilka miesięcy temu. Wówczas przeczytałam ją na szybko, a dziś postanowiłam opisać ją dokładniej, gdyż moim zdaniem jest to bardzo ważna opowieść o prawdziwych przyjaciołach, na których zawsze możemy polegać.

Autorka postanowiła skupić się w swojej opowieści na przyjaźni, ale tej prawdziwej, a nie udawanej, na pokaz. Każdy z nas powinien mieć w życiu takie bliskie osoby, na których pomoc może liczyć bezinteresownie. Nie zawsze jednak jest to możliwe, aby taką znajomość długo utrzymać bez wzajemnego fałszu. Wydaje mi się jednak, że jeśli obie strony będą tego chciały będzie to mogło się udać.

Dodatkowym atutem tej książeczki są ilustracje. Bardzo naturalne, zwyczajne, kolorowe rysunki jeszcze bardziej uatrakcyjniają tą ważną opowieść. Dodatkowo czcionka jest duża, fabuła ciekawa, a tekst napisany jest różnymi kolorami, przez co bajka staje się jeszcze bardziej ciekawa i interesująca dla czytelnika.

,,Piękna i mądra bajka o troskach zająca Grajka” to ciekawa pozycja, która spodoba się zwłaszcza miłośnikom zwierząt, a także tym, którzy wierzą, że prawdziwa przyjaźń nadal istnieje. Lektura tej książki nie zajmuje wiele czasu, a być może dzięki niej zrozumiemy, jak wiele tracimy, nie posiadając żadnych bliskich osób.

Moja ocena: 5/6

Książka została przeczytana w ramach wyzwania 


Książka została przeczytana w ramach wyzwania


24 komentarze:

 1. Wspaniała bajka, czytałam ją z córką i byłam zachwycona!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. zające są super a i temat prawdziwej przyjaźni bardzo ważny, więc na książkę mam chęć ^^

  OdpowiedzUsuń
 3. Dla małych miłośników zwierząt to idealna pozycja.

  OdpowiedzUsuń
 4. Na święta już maluchy dostały sporo bajek, więc nie będę na razie kupować następnej.

  OdpowiedzUsuń
 5. A mnie z tego wszystkiego najbardziej spodobała się piękna okładka :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dla dzieciaków na pewno wspaniała. :)
  Sama chętnie obejrzałabym ilustracje.

  OdpowiedzUsuń
 7. Na pewno podaruję ją jakiemuś dziecku w prezencie :) Bardzo mi przypadła do gustu :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Miałam do czynienia z książkami tej pary i przez wzgląd na nazwisko ;) oraz ich zdolności z pewnością zakupię bajkę o zającu. Tym samym sprawię Nadzi wielką radochę.

  OdpowiedzUsuń
 9. Ciekawy jest powrót do dzieciństwa za pomocą liter... ♥

  http://shelf-of-books.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. Fajna :) lubię takie mądre książeczki dla dzieci :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Tematyka ważna, ale mnie się ona tym razem jakoś nie podoba przez okładkę. Może gdybym zobaczyła na żywo, to bym zmieniła zdanie :)

  OdpowiedzUsuń