Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

niedziela, 20 października 2013

Znajomości blogowe.Znajomości blogowe z pewnością każdy z nas zawarł. Ja także, choć jakoś niespecjalnie mam dobry kontakt z kimś blogosfery. Dość często jednak mailowałam z mishą, kilka słów zamieniłam z innymi dziewczynami.

Brałam udział w 4 spotkaniach blogerek, niedługo wybieram się na 5. Fajnie poznać kogoś nowego, choć z natury jestem raczej małomówna i nie za bardzo lubię się odzywać w większym towarzystwie:) Tak to już ze mną jest.

Uważam, że znajomości zawrzeć także w świecie wirtualnym, a gdy nadarzy się ku temu sposobność przenieść się do świata realnego tak, jak to była w niektórych przypadkach. Czasem duża różnica kilometrów nie stanowi większej przeszkody, jeśli ktoś naprawdę chce się spotkać.

A Wy, macie jakichś bliskich przyjaciół w blogosferze?

Post na ten temat ukazał się także u :


26 komentarzy:

 1. Mam znajome i fajnie byłoby się z nimi kiedyś spotkać...

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem otwarta na takie inicjatywy, wszakże nigdy nie wiadomo kto się kryje pod blogowym pseudonimem, a czasami może się okazać bratnią duszą.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja spotkałam na żywo już kilkanaście innych blogerek :) Fajne przeżycie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja niestety jeszcze się z nikim nie spotkałam, ale chętnie to zmienię w przyszłości. :)

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Wspominałam już na blogu Upadły czy Anioł, ale napiszę tu również, że sama mieszkam na takim zadupiu, że wszędzie daleko, dlatego nie spotykam się na żywo z blogowymi koleżankami, czy kolegami, ale z kilkoma z nich utrzymuje wirtualny kontakt i to też się dla mnie niesamowicie liczy.

  OdpowiedzUsuń
 6. Jasne, ale nie ze spotkań blogowych tylko fb :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Jeszcze si ę z nikim na "żywo" nie spotkałam, ale uważam, że to świetna sprawa :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Niestety nie nawiązałam żadnej takiej bliższej znajomość z jakimś blogerem

  OdpowiedzUsuń
 9. ja także chcę się spotkać i to z kilkoma osobami z blogosfery...niech no tylko w tym roku się ogarniemy to w przyszłym poszalejemy;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja mam jedną szczególną przyjaciółkę z blogosfery ;) Zaczęło się niewinnie od maili a skończyło na telefonie :) I każdemu życzę takiej znajomości :)

  OdpowiedzUsuń
 11. mnie niestety nie udało się jeszcze dotrzeć na żadne spotkanie blogerek...

  OdpowiedzUsuń