Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

niedziela, 14 kwietnia 2013

Jak to się zaczęło?Jak to się zaczęło, czyli skąd pomysł na założenie bloga:)

Pomysł pojawił się nagle, nie powiem, że spontanicznie, gdyż miałam taki zamiar już od pewnego czasu. Na początku chciałam mieć mieć bloga o życiu, jednak jakoś tak wyszło, że założyłam recenzenckiego i nie żałuję tej decyzji. Książki są moją pasją już od dawna i bardzo się cieszę, że mogę się rozwijać w tym kierunku:)

Aby nie było, aż tak nudno, że tylko recenzje i recenzje wprowadziłam kilka cykli - dyskusje czwartkowe, życiowe piątki, stosiki, kącik origami. Od niedawna jest także cykl niedzielny. Muszę przyznać, że w czwartki odnotowuję największe zainteresowanie czytelników, widać ten dział najbardziej przypadł Wam do gustu!

Czasem, gdy mam już dosyć wszystkiego lubię zagłębić się w Wasze blogowe pamiętniki i poczytać, jak toczy się życie innych, czy co nowego przeczytaliście. Interesują mnie też blogi z robótkami ręcznymi, wszystkie rzeczy niesamowicie mi się podobają, jednak nie wykonuję żadnej z nich, nie wiem,czy by mi się udało tak piękne rzeczy stworzyć :D

Blog miał być dla mnie odskocznią od codzienności i tak też się stało. Jest to chwila tylko dla mnie, kiedy mogę zagłębić się w ulubionej lekturze i się zrelaksować.

Pisanie recenzji i czytanie książek jest dla mnie bardzo czasochłonne pomimo tego, że czytam szybko ( przynajmniej takie odnoszę wrażenie ;p ). Czasem mam już serdecznie dosyć tego czytania, robię sobie wtedy przerwę, nie czytam na umór. Warto czerpać przyjemność z tego, co się robi.

A jak to wygląda u Was?

Post na ten temat ukazał się także u :


12 komentarzy:

 1. Kącik origami... to lubię... :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W takim razie niedługo coś dodam:)

   Usuń
  2. Ja też czekam na kolejne posty z origami. :D

   Usuń
  3. Jest takie powiedzenie ,,Pan każe, sługa musi" :D

   Usuń
 2. widzę, że nikt nie planował, tylko spontanicznie tworzył :)

  OdpowiedzUsuń
 3. A to Was zaskoczę ... jeden wielki ... spontan :D

  OdpowiedzUsuń
 4. A ja tak długo myślałam o założeniu czytelniczego bloga i cały czas odkładałam to na "później" - jakoś się wreszcie zmobilizowałam i nie żałuję :)

  OdpowiedzUsuń
 5. A ja przez kilka dobrych lat (chyba z osiem) pałętałam się po blogowisku, zanim w końcu założyłam obecnego bloga. I na razie na nim mi najlepiej.

  OdpowiedzUsuń