Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

piątek, 22 marca 2013

Życiowe piątki.Nadal mam taki okres, że nie chce mi się czytać, choć wydaje mi się, że powoli zaczyna on mijać. Mam ochotę na jakąś ciekawą pozycję, więc niedługo będzie można zobaczyć kilka recenzji :)

W tym tygodniu jestem już kompletnie zmęczona, nic mi się nie chce, wykonuję rzeczy tylko niezbędne na studia, nic poza tym już nie robię. Muszę stanowczo odpocząć:) Tym bardziej cieszę się, że już niedługo święta!

U nas znów spadł śnieg, aczkolwiek od rana dziś zaczyna świecić słoneczko, więc mam nadzieję, że pogoda się poprawi. W końcu mamy już wiosnę:D

Do przeczytania!

12 komentarzy:

 1. czekam z utęsknieniem na słoneczną wiosnę, sama mam dość śniegu, zimna... podobnie jak Ty uwielbiam czytać książki :) pozdrawiam i będę zaglądać :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wstałam rano, a tu ... śnieg, u mnie też pada. ostatnio też nie mam wenty czytelniczej, ale za to mam chęć na sprzątanie i sprzątam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kurcze, myślałam, że tylko mi się nie chce czytać...

  OdpowiedzUsuń
 4. :) Wielkanoc białą będziemy mieć w tym roku :)
  To nicniechcenie to też trochę wina pogody

  OdpowiedzUsuń
 5. też tak czasami mam. Bywa , że czytam 3-4 książki w tygodniu a czasem omijam je z daleka:) Zapraszam do siebie na konkurs:)

  OdpowiedzUsuń