Książki-kolorowanki zawsze cieszą się sporym zainteresowaniem dzieci szczególnie wtedy, gdy jest niepogoda lub czeka je dłuższa podróż.
Ciekawostką jest również to, że kolorowanka została skonstruowana w taki sposób, że obrazki są jednostronne, więc nie ma problemu z przebiciem pisaków i innych artykułów piśmienniczych na drugą stronę.
Kolorowanka zajmuje dość mało miejsca i z pewnością na uwagę zasługuje jej kształt oraz to, że głównymi bohaterami obrazków są rośliny. Z tego też względu przed każdym z 30 obrazków jest informacja o nazwie, okresie kwitnienia i symbolice danego świata.
W przypadku tej kolorowanki genialne jest również to, że świetnie spędzą z nią czas również dorośli odbiorcy. Na kolorową nudę na pewno nie można narzekać.
,,Przygoda zimową porą" Cheona Seonjina idealnie sprawdzi się w roli prezentu także dla samej siebie.
Wpis powstał w ramach współpracy z wydawnictwem.

Cudowny pomysł na prezent, zwłaszcza w czasie długich, zimowych wieczorów. Relaks gwarantowany.
OdpowiedzUsuń