piątek, 16 października 2020

,,(Nie)odjazdowe życie braci Collins" Rafał Collins


 

 Wydawnictwo: Editio
Data wydania: 2020
Format : Książka
Ilość stron: 272
Do kupienia: Gandalf

,,(Nie)odjazdowe życie braci Collins" Rafała Collinsa to książka napisana prostym językiem, dzięki której można się czegoś więcej dowiedzieć o życiu Rafała i Grega.

Braci Collins szersza publika mogła poznać przy okazji programu telewizyjnego Ameryka Express. Już wtedy bardzo polubiłam tych mężczyzn, dlatego, gdy zobaczyłam, że jeden z nich wydał książkę postanowiłam się z nią zapoznać.

Rafał i Grzegorz wychowywali się w rodzinie, w której do pewnego momentu wszystko było w porządku. Później zaczął się alkohol, kochanka, odejście matki, przemoc. Bracia się jednak nie poddali i za wszelką cenę parli do przodu.

Publikacja nie jest specjalnie obszerna, ze spokojem zapozna się z nią w dwie godzinki. Bardzo ważne jest jednak jej przesłanie by niezależnie od okoliczności mieć jakiś cel w życiu i dążyć do jego realizacji. Nic nie spada z nieba, do wszystkiego potrzebna jest ciężka praca.

,,(Nie)odjazdowe życie braci Collins" Rafała Collinsa zawiera także całkiem sporo zdjęć oraz opis, w jaki sposób bracia znaleźli się w tym momencie życia, jakim są.

 Moja ocena: 4/6       

Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone


1 komentarz: